कामना फिल्म अवार्डस् २०७६ को मनोनयन सूची



विधा : सर्वोत्कृष्ट चलचित्र

छक्का पञ्जा ३

डमरुको डण्डीबियो

नाइँ नभन्नु ल ५

प्रसाद

साइँली

विधा  सर्वोत्कृष्ट निर्देशक

मिलन चाम्स – बोबी

दीपाश्री निरौला – छक्का पञ्जा ३

विकासराज आचार्य – नाइँ नभन्नु ल ५

दिनेश राउत – प्रसाद

रामबाबु गुरुङ – साइँली

रामशरण पाठक – सयकडा दश

विधा : सर्वोत्कृष्ट नवनिर्देशक

चक्कर – अनुष्क रौनियार

वसन्त अधिकारी – जानी नजानी

छेतन गुरुङ – डमरुको डण्डीबियो

सम्राट शाक्य – यात्रा

संगीता श्रेष्ठ – कथा काठमाडौं

विधा : सर्वोत्कृष्ट अभिनेता

खगेन्द्र लामिछाने – डमरुको डण्डीबियो

विपिन कार्की – गोपी

विपिन कार्की – प्रसाद

गौरव पहारी – साइँली

निखिल उप्रेती – भिलेन

विधा : सर्वोत्कृष्ट अभिनेत्री

दीपिका प्रसाईं – छक्का पञ्जा ३

मेनुका प्रधान – साइँली

नम्रता श्रेष्ठ – प्रसाद

पूजा शर्मा – रामकहानी

सिल्पा पोखरेल – भिलेन

विधा : सर्वोत्कृष्ट नवअभिनेत्री

सुहाना थापा – ए मेरो हजुर ३

कविता गुुरुङ – बोबी

निरिषा बस्नेत – जानी नजानी

सुपुष्पा भट्ट – रणवीर

मलिका महत – यात्रा

विधा : सर्वोत्कृष्ट नवअभिनेता

कपील खत्री – भिलेन

उत्सव न्यौपाने – सयकडा दश

अभिषेक नेपाल – नाइँ नभन्नु ल ५

उमेश थापा – बोबी

किशोर खड्का – बाँध मायाले

विधा : सर्वोत्कृष्ट सहअभिनेत्री

ऋचा शर्मा – चक्कर

नम्रता श्रेष्ठ – जानी नजानी

सन्ध्या केसी – कथा काठमाडौं

प्रियंका कार्की – नाइँ नभन्नु ल ५

रश्मी भट्ट – सयकडा दश

विधा : सर्वोत्कृष्ट सहअभिनेता

जितु नेपाल – छक्का पञ्जा ३

अनुुप बराल – डमरुको डण्डीबियो

दयाहाङ राई – साइँली

मनोज गजुरेल – सयकडा दश

सलोन बस्नेत – यात्रा

विधा : सर्वोत्कृष्ट खलपात्र

धु्रव कोईराला – भिलेन

प्रसान्त ताम्राकार – रणवीर

निश्चल बस्नेत – प्रसाद

प्रमोद अग्रहरी – कथा काठमाडौं

अर्पण थापा – चक्कर

विधा : सर्वोत्कृष्ट हास्य कलाकार

केदार घिमिरे – छक्का पञ्जा ३

केदार घिमिरे – रामकहानी

रवीन्द्र झा – रामकहानी

राजाराम पौडेल – बाँध मायाले

विल्सनविक्रम राई – रामकहानी

विधा : सर्वोत्कृष्ट बालकलाकार

अनुभव रेग्मी – भैरे

अनुभव रेग्मी – नाइँ नभन्नु ल ५

कुसाग्र भट्टराई – कोहलपुर एक्सप्रेस

लक्की भण्डारी – चङ्गा

सेड्रिना शर्मा – नाइँ नभन्नु ल ५

विधा : सर्वोत्कृष्ट कथा

दीपकराज गिरी – छक्का पञ्जा ३

खगेन्द्र लामिछाने – डमरुको डण्डीबियो

दीपेन्द्र लामा – गोपी

रामबाबु गुरुङ – साइँली

सम्राट शाक्य – यात्रा

विधा : सर्वोत्कृष्ट पटकथा

रामशरण पाठक – सयकडा दश

सुशील पौडेल – प्रसाद

विकासराज आचार्य र सामिप्यराज तिमल्सिना – नाइँ नभन्नु ल ५

खगेन्द्र लामिछाने – डमरुको डण्डीबियो

दीपकराज गिरी – छक्का पञ्जा ३

विधा : सर्वोत्कृष्ट संवाद

सुशील पौडेल – प्रसाद

रामसरण पाठक – सयकडा दश

रामबाबु गुरुङ – साइँली

खगेन्द्र लामिछाने – डमरुको डण्डीबियो

दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल र यमन श्रेष्ठ – छक्का पञ्जा ३

विधा : सर्वोत्कृष्ट गीतकार

दीपेश उप्रेती – डुली डुली/यात्रा

कालीप्रसाद बास्कोटा – बगी रहें/साइँली

दिनेश थपलिया– तिम्रो आँखामा/नाइँ नभन्नु ल ५

विप्लव प्रतीक – तेरो आफ्नो भन्नु/गोपी

एकनारायण भण्डारी – जिन्दगी नै भन्दिनँ/ए मेरो हजुर ३

विधा : सर्वोत्कृष्ट संगीतकार

कालीप्रसाद बास्कोटा – बगी रहें/साइँली

बसन्त सापकोटा – तिम्रो आँखामा/नाइँ नभन्नु ल ५

वसन्त सापकोटा – आँखाको नानी/बोबी

सरोज पोखरेल – तिम्रो स्वरमा÷अनुराग

आशिष अविरल – जिन्दगी नै भन्दिनँ/ए मेरो हजुर ३

विधा : सर्वोत्कृष्ट पाश्र्वगायक

सुगम पोखरेल – तिम्रो लागि/रामकहानी

सुगम पोखरेल – सँगै सँगै/बाँध मायाले

प्रतापदास – तिम्र्रोे स्वरमा/अनुराग

हेमन्त राना – बगी रहें/साइँली

डेविड शंकर – पहिलो नम्बरमा/छक्का पञ्जा ३

विधा : सर्वोत्कृष्ट पाश्र्वगायिका

मेलिना राई – डुली डुली/यात्रा

अञ्जु पन्त – झ्यानाकुटी झ्याँइ /भिलेन

मेलिना राई – तिम्रो आँखा/नाइँ नभन्नु ल ५

मेलिना राई – सान्नानीलाई/भैरै

अञ्जु पन्त – सँगै सँगै/बाँध मायाले

विधा : सर्वोत्कृष्ट नृत्य निर्देशक

प्रवीण सिंह – परान परान/ए मेरो हजुर ३

कविराज गहतराज – सन्नानीलाई/ भैरे

कविराज गहतराज – पहिलो नम्बरमा/छक्का पञ्जा ३

कविराज गहतराज – तिम्रो आँखैमा/ नाइँ नभन्नु ल ५

कविराज गहतराज – तिम्रो लागि/रामकहानी

विधा : सर्वोत्कृष्ट द्वन्द्व निर्देशक

सूर्य थोक्कर – भैरे

शुक्रराज शाह – भिलेन

रोशन श्रेष्ठ – बाँध मायाले

हिमाल केसी – यात्रा

चन्द्र पन्त – रणवीर

विधा : सर्वोत्कृष्ट छायांकन

रवीन आचार्य र अनुष्क रौनियार – चक्कर

हरि हुमागाईं – डमरुको डण्डीबियो

पुरुषोत्तम प्रधान – नाइँ नभन्नु ल ५

राजेश श्रेष्ठ – प्रसाद

सौरभ लामा र मदन कश्यप घिमिरे – भिलेन

विधा : सम्पादन

निमेष श्रेष्ठ – साइँली

लोकेश वज्राचार्य – प्रसाद

अर्जुन जिसी – नाइँ नभन्नु ल ५

निमेष श्रेष्ठ – डमरुको डण्डीबियो

विपिन मल्ल – छक्का पञ्जा ३

विधा : पाश्र्वसंगीत

शैलेश श्रेष्ठ – ए मेरो हजुर ३

एलिस कार्की – भैरे

संगम पन्च र पुष्प पलान्चोकी – चक्कर

एलिस कार्की – डमरुको डण्डीबियो

एलिस कार्की – नाइँ नभन्नु ल ५

विधा : ध्वनि मिश्रण

सुनयमान श्रेष्ठ – छक्का पञ्जा ३

निरज सुवेदी – बोबी

मुकेष शाह – डमरुको डण्डीबियो

मुकेष शाह – नाइँ नभन्नु ल ५

उत्तम न्यौपाने – प्रसाद

विधा : शृंगार

श्याम लामा – चक्कर

दिपु पौडेल – डमरुको डण्डीबियो

सरोज बुढाथोकी – जानी नजानी

श्याम बराल – नाइँ नभन्नु ल ५

सरोज बुढाथोकी – भिलेन

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्