साम्राज्ञीको मस्तीनायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहले जति जति फुर्सद पाउँछिन्, यो हुइयाँको भाग्य खुल्दै जान्छ।

साम्राज्ञीले कामबाट फुर्सद पाउनासाथै उनको मस्ती मुड शुरु हुन्छ। मस्ती मुड शुरु भएपछि साम्राज्ञीले इन्स्टाग्राममा आफ्ना हटभन्दा हट तस्वीर पोस्ट गर्न थाल्छिन्। यो हुइयाँ हुइयाँनीको आँखा छल्दै, निदाएजस्तो गर्दै रातभर जाग्राम बसेरै भए पनि उनको इन्स्टाग्रामको फलो गरेर बस्छ। कहिलेकाहीं त हुइयाँलार्ई लाग्छ, यो हुइयाँले उनको इन्स्टा फलो गरेर बस्छ अथवा इन्स्टामा आफ्नो तस्वीर कुरेर बस्छ भन्ने थाहा पाएरै साम्राज्ञीले हटभन्दा हट तस्वीर सेयर गर्छिन्।

यसपालि साम्राज्ञीले स्विमिङ पुलमा रमाउँदै गरेको तस्वीर र भिडियो पोस्ट गरेकी छिन्। जसमा पहेंलो विकिनी पहिरेर उनी स्विमिङ पुलमा रमाइरहेकी देखिन्छिन्। तस्वीर र भिडियोमा साम्राज्ञी रमाएपछि यो हुइयाँ ती सामग्री हेरेर नरमाउने कुरै भएन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्