दाजुभाइले छाने दिदीबहिनी४ जना गायकगायिका मिलेर गाएको एउटा रमाइलो गीत मैले बोलेको छैन ढा“टेर सार्वजनिक भएको छ। गायकद्वय कृष्ण काफ्ले र बुद्ध लामा तथा गायिकाद्वय अस्मिता अधिकारी र समीक्षा अधिकारीले गाएको रमाइलो गीत हालै म्युजिक भिडियोसहित सार्वजनिक भएको हो।

विश्व संगीत दिवसको अवसर पारेर सार्वजनिक गीतको नेपसिनेमाको प्रस्तुतिमा द डिभाइन म्युजिकको युट्युब च्यानलमार्फत म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ। संगीतकार अर्जुन पोखरेलद्वारा लिखित तथा संगीतबद्ध गीतको म्युजिक भिडियोमा यी चारै गायकगायिका कृष्ण काफ्ले, बुद्ध लामा, अस्मिता अधिकारी र समीक्षा अधिकारीले नै अभिनय गरेका छन्। काफ्लेले यसअघि थुप्रै सुपरहिट गीतमा स्वर दिइसकेका छन् भने लामा नेपाल आइडलका विजेता हुन्। यस्तै अधिकारी पनि नेपाल आडलबाटै उदाएकी गायिका हुन्। उनले यसअघि केही हिट गीतमा स्वर दिइसकेकी छिन्। अर्की गायिका समीक्षा युट्युबबाट चर्चामा आएकी हुन्। गीतको भिडियो विधान कार्कीले निर्देशन गरेका छन्। उनले यसअघि पनि धेरै म्युजिक भिडियो निर्देशन गरिसकेका छन्। लकडाउनको समयमा सामाजिक दूरी कायम गरी खिचिएको यो गीतको भिडियोलाई उत्सव दाहालले खिचेका छन् भने सम्पादन विकाश दाहालको गरेका छन्। भिडियोमा दुई दाजुभाइले दुई दिदीबहिनीका साथ प्रेमकथा बुनेको कथा समेटिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्