बलिउडको भिडियोमा नेपालकी सभ्यतानेपाली कलाकार र मोडलको पहँच बलिउडसम्म पुग्न थालेको छ। केही नेपाली कलाकार र मोडल बलिउडका फिल्म र म्युजिक भिडियोमा देखिँदै आएका छन्। यसै क्रममा नेपाली चेली सभ्यता गिरी पनि बलिउड म्युजिक भिडियोमा देखिएकी छिन्। नेपाल र भारत दुवै देशलाई आफ्नो कर्मथलो बनाउँदै आएकी कलाकार सभ्यता गिरी हिन्दी गीतको म्युजिक भिडियोमा देखिएकी हुन्। पसन्द आया बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा सभ्यताको मनमोहक अभिनय हेर्न सकिन्छ।

नेपाली कलाकारिता क्षेत्रमा आफ्नो कलाकारिता प्रदर्शन गरिरहेकी सभ्यताले भारतमा पनि कलाकारितामार्फत चर्चा कमाइरहेकी छिन्। सो म्युजिक भिडियोमा सभ्यताले भूषण पटेलका साथ अनस्क्रिन रोमान्स गरेकी छिन्।

ए आर प्रोडक्सनको निर्माणमा बनेको म्युजिक भिडियो अजित गाडेले कोरियोग्राफ गरेका छन्। प्रतिभा शर्माको स्वर तथा विपिन दासको शब्द र संगीत रहेको गीतको म्युजिक भिडियो आनन्द राउतले निर्देशन गरेका छन्। गीत भारतको ख्यातिप्राप्त म्युजिक कम्पनी जी म्युजिकले सार्वजनिक गरेको हो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्